O firmie

Zaufaj mi

Nazywam się Katarzyna Kołakowska i jestem założycielką firmy 4K Kancelaria Kredytowa. Jestem doświadczonym doradcą kredytowym. Przez lata pracowałam w banku i w pewnym momencie uświadomiłam sobie, że proces udzielania kredytów bywa niedoskonały. Pragnę ulepszyć ten proces i wypełnić lukę. Zdecydowałam się więc zaproponować nową, lepszą jakość świadczonych usług w zakresie doradztwo kredytowego.
Moi Klienci w całym procesie udzielania kredytu mogą liczyć na fachową pomoc. Fundament mojego doświadczenia stanowi odpowiednia wiedza bankowa zdobywana i rozwijana od ponad 10 lat. Aktualna oferta to u mnie podstawa, a negocjacje cenowe to nie przywilej, lecz standard, który świadczy o elastyczności 4K Kancelarii Kredytowej, elastyczności, na którą nie mogą sobie pozwolić banki. To sprawia, że mogą Państwo otrzymać lepsze warunki. A jeśli dodatkowo cenią Państwo indywidualne podejście, jasne zasady współpracy i bezpłatne doradztwo w przejrzystej i zrozumiałej postaci – jestem do Państwa dyspozycji.

 

Kancelarię Kredytową tworzą…

Moją siłą są ludzie, ich doświadczenie, zaangażowanie, dyskrecja i wysokie standardy obsługi. Stawiam na stały kontakt z Klientem, który wpływa znacząco na moją pracę i przyspiesza proces kredytowy.

Katarzyna Kołakowska – założyciel firmy 4K Kancelaria Kredytowa.

Swoją przygodę z bankowością rozpoczęłam ponad 15 lat temu na ówczesnej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, studiując na kierunku Bankowość i Ubezpieczenia. Dalszą karierę zawodową związałam z jednym z największych banków w Polsce, w którym spędziłam niemal 10 lat. Zdobyte doświadczenie na różnych stanowiskach pracy, m.in. jako menager oddziału, doradca kredytowy, sprawia, że mogę zagwarantować Państwu wysoki poziom świadczonych usług, poparty ugruntowaną wiedzą w zakresie finansów, bankowości i ubezpieczeń. Dzisiaj po latach doświadczeń stawiam na jakość świadczonych usług, dobre relacje i zadowolenie Klientów.